Fushë Kosovë | Makina | Vetura | Fiat | Uno

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


23 Shk 20:28 ,

Shes Fiat Uno 1.1 Benzin gjendje te rregullt.1991.

350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Jan 14:24 ,

vetura ne shitje

400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Jan 06:59 ,

Fiat Uno 1.1 benzin Rks i skaduar viti 93

330 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Nën 10:46 ,

shitet fiati

390 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Nën 18:50 ,

U shit flm merrjep e gzoft pronar i ri

650 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Qer 13:49 ,

Fiat uno 1.0

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Qer 20:34 ,

Fiat Uno 1.0 benzin

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Qer 17:55 ,

U shitttt

22 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Qer 15:24 ,

Fiat uno 1.5

220 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 10:48 ,

fiat

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Në fillim