Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Fiat | X 1/9

13 Shk 20:06 ,

Iveco

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Jan 20:55 ,

Iveco X1/9

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Jan 23:57 ,

Fiat punto 1.9jtd dizell

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 15:24 ,

Fiat dukato turbu disell

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 23:55 ,

pikap fiat

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Shk 10:45 ,

Shes kamioneten

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Sht 21:42 ,

Fiat 2.0 Benzin

2 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 17:31 ,

Fiat

Viti: 1997
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
18 Mar 11:21 ,

Fiat x1/9 -02

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 14:51 ,

Fiat X 1/9 dizel -10

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim