Gjakovë | Makina | Vetura | Fiat

124 , 4
130 , 1
500 , 8
500C , 1
500L , 5
Brava , 5
Bravo , 18
Croma , 4
Doblo , 39
Ducato , 41
Fiorino , 2
Idea , 2
Marea , 11
Multipla , 6
Palio , 8
Panda , 1
Punto , 81
Punto Evo , 2
Scudo , 20
Seicento , 9
Stilo , 33
Tempra , 1
Tipo , 5
Ulysse , 5
Uno , 6

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Gjakovë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Fiat | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 17:37 ,

Shitet vetura

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:34 ,

Fiat doblo 1.6 D 2010

5 300 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 08:11 ,

Fiat Bravo 1.9 Multijet I DOGANUAR

5 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Mar 21:05 ,

Fiat ducato maxi

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 23:34 ,

FIAT STILO 1.9 JTD 4 MUAJ RKS 1999 EURO

1 799 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 22:46 ,

Shes fiat Panda

3 100 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Shk 10:23 ,

fiat

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 00:18 ,

Shitet Vetur e vjeter Fiat Siata Spring e vitit 1969

11 111 111 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 22:29 ,

Autobus FIAT

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 12:59 ,

Fiat

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 11:39 ,

Shitet Fiat stilo

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 21:04 ,

Mini bus Fiat ducato maxi

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 09:07 ,

Pikap fiat scudo 2.0 jtd

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Jan 01:47 ,

SHES FIAT MAREA QMIMI I VOLITSHEMË

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Jan 19:10 ,

FIAT ABARTH

12 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Jan 20:26 ,

Fiat Scudo

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Jan 00:31 ,

FIAT 500 ABARTH

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Jan 10:17 ,

Fiat Punto

1 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Dhj 01:27 ,

Shes Fiat Punto 1.3 Diesel

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 16:34 ,

Shes Fiat Punto 1.3 Diesel

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 10:44 ,

Pikapi Fiat

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Nën 16:22 ,

Shes ndrroj qmimi 999€

999 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Nën 11:51 ,

Shitet Urgjentisht

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Nën 19:55 ,

Fiat Scudo 2.2

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Nën 11:41 ,

Shitet vetura

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Sht 09:40 ,

Fiat ducato

1 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Sht 11:44 ,

Fiat 500

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Sht 09:22 ,

Fijat

2 600 EUR

11 Sht 15:50 ,

Shitet Vetura

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 12:51 ,

Shes ndrroj urgjent

1 499 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 15:51 ,

Shitet Fiat Stilo 1.9

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Sht 20:22 ,

Shes fiat

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Sht 14:44 ,

shes busin gjendje te rregullt

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
02 Sht 14:33 ,

shes busin gjendje rregullt

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
27 Gush 08:01 ,

shes fiajt uno 1.0 benzin dhe plin rks 7 muj

699 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Gush 08:56 ,

Fiat Ulysse 2.2 JTD

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Gush 02:32 ,

Shes ose ndrroj me gollf 4 qmimi 1900€

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Korr 12:35 ,

Fiat

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Korr 13:19 ,

Fiat Idea 1.4 naftë 2004

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 09:45 ,

Shes dhe ndrroj busin

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Korr 09:07 ,

Shes dhe ndrroj busin vip

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Korr 10:46 ,

Shes busin

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Qer 10:43 ,

Fiat Ducato

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
20 Qer 18:35 ,

Shitet

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
14 Qer 14:01 ,

Shitet pikapi veq me dogan te pagune

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Mar 21:07 ,

Fiat Doblo 1.3d

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 13:28 ,

shitet fiati 1.2 benzin

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 12:58 ,

Shitet drohet

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Shk 21:39 ,

Shitet drohet

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Fiat | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione