Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Fiat

124 , 89
126 , 25
127 , 21
130 , 21
131 , 9
500 , 158
500C , 38
500L , 15
500X , 4
500 Abarth , 11
Barchetta , 6
Brava , 143
Bravo , 591
Coupe , 31
Croma , 72
Doblo , 792
Ducato , 942
Fiorino , 239
Freemont , 12
Grande Punto , 145
Idea , 21
Linea , 13
Marea , 174
Marengo , 12
Multipla , 80
New Panda , 1
Palio , 86
Panda , 85
Punto , 2847
Punto Evo , 28
Qubo , 1
Regata , 3
Scudo , 400
Sedici , 12
Seicento , 59
Stilo , 767
Strada , 6
Tempra , 39
Tipo , 258
Ulysse , 86
Uno , 103
X 1/9 , 10
Sot 18:24
Linku:
,

Fiat Punto Evo 1,4 B• ����.i.ri 107.km.

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 21:50 ,

FIAT CROMA 1.9 JTD 2009 ME DOGAN DHE HOMOLOGIM

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:49 ,

Fiat stillo 2003 1.9 d me klime ne gjendje te mir

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:49 ,

Fiat stilo 1.6 2004 me klim

1 550 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:40 ,

Urgjent Fiat Bravo 1.9 T D rks 29-07-2020 v 98

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:40 ,

Kerkoj Fiat punto me rks ose rks i skadun

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 21:07 ,

Shitet fiat stilo

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:45 ,

Shes Fiat Punto 1.2 Benzin rks gjendje perfekte

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:30 ,

shes fiat punt punto 1.9 dizel 2000

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:29 ,

Shitet Fiat Punto

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:25 ,

Shes Pjes per Fiat Punto qmim e te Volitshme

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:17 ,

Fiat marea

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 20:12 ,

Frigo Friz -20c Fiat Doblo Maxi 90 hp-2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:55 ,

Fiat Punto

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:48 ,

FIAT PUNTO 1.3 MULTIJET I DOGANUAR 5 DYER 2012

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:47 ,

FIAT PUNTO EVO 1.3 MULTIJET I DOGANUAR 2012

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:42 ,

U shit!! FIAT STILO 1.9 Dizell 2005 RKS

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:36 ,

Fiat Stilo 1.9 jtd 2003

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:27 ,

Fiat Doblo 1.9 JTD

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:14 ,

FIAT 500

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:13 ,

FIAT PUNTO

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:11 ,

Shitet Fiat punto 1,9 dizel

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:45 ,

BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT RKS KESH

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 18:44 ,

Fiat Palio -98

1 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:38 ,

Fiat Panda 2004 1.1B me Klim

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:33 Shitorja ,

Fiat Bravo 1.4,16V

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:25 ,

Fiat Punto 1.9 JTD Viti 2003

2 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 18:24
Linku:
,

Fiat Punto Evo 1,4 B• ����.i.ri 107.km.

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:35 ,

FIAT PUNTO EVO 1.3 DIESEL AUTOMATIK

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:34 ,

FIAT 500L 1.3 Diesel Automatik *dogan te paguar*ch

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:30 Shitorja ,

Fiat bravo 1.6 MJTD multijet

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:14 ,

Fiat Stilo 1.9Jtd 2001 Me Klim

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:12 ,

Shitet Fiat 500, 1.2 Benzin,Automatik

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:12 ,

Shitet Fiat Punto EVO 1,4 Benzin Manual

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 17:02 ,

Fiat punto 1.4 evo i doganuar

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:55 ,

FIAT CROMA 1.9 JTD DIZEL

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:25 ,

SHITET FIAT DUCATO 2.3 JTD TARGA TE HUAJA 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:12 ,

FIAT DOBLO 1.3 MULTIJET

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:03 ,

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN VITI 1998

690 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:59 ,

Fiat bravo chrom paket 2007 — 4000€ i diskutushem

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:53 ,

Fiat doblo

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:24 ,

FIAT DUCATO 2.2 DIZEL

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:19 ,

Shes-Ndrroj me pick up Fiat Marea 2.4jtd 1200

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:11 ,

Fiat 500 1.4 b 100 mi km nga CH

5 900 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:09 ,

Fiat 500 1.2i Manual����

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:59 ,

Fiat 500

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 14:55 ,

Fiat punto 2002 1.9 JTD

1 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:53 ,

Shitet fiat panda 4x4

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:24 ,

Fiat Punto 1.9 D 1999

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Në fillim