Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Fiat

124 , 2
127 , 1
130 , 1
131 , 2
500 , 3
Brava , 1
Bravo , 3
Croma , 1
Doblo , 3
Ducato , 6
Marea , 1
Punto , 8
Scudo , 3
Stilo , 2
Sot 18:56 Shitorja ,

Fiat Bravo 1.4,16V

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:23 Shitorja ,

Fiat bravo 1.6 MJTD multijet

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:00 ,

FIAT PUNTO

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:58 ,

FIAT 500

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:40 Shitorja ,

Fiat I 500 1.3 CDTI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:38 Shitorja ,

Fiat I500 1.3 CDTI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 02:05 Shitorja ,

Fiat Bravo 1.6 Diesel

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Pri 13:49 ,

FIAT DUCATO 2.5 JTD

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Shk 13:49 ,

Trenerka per meshkuj 24.99€

25 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Jan 10:34 ,

Fiat Ducato dizel

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Jan 09:27 ,

Shitet ndrrohet

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Dhj 13:37 ,

Shitet

1 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Nën 13:54 ,

Shitet fiat disell

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 18:34 ,

Trenerka per meshkuj

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Gush 10:35 ,

Duks per meshkuj

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 18:06 ,

Porosit duks me çfardo emri

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Gush 18:05 ,

Porosit duks me çfardo emri

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Gush 18:02 ,

Duks per meshkuj

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Gush 11:26 ,

Duks 3D per meshkuj

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Gush 14:40 ,

Shitet

12 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Korr 14:18 ,

Shes veturen Fiat Croma 2006 me super cmim!

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 20:34 ,

Shitet pikap

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Shk 19:21 ,

Fiat punto

2 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Dhj 20:41 ,

Fiat scudo

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Nën 18:07 ,

Shes fiat brav

650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Gush 21:11 ,

Shitet

799 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Korr 01:11 ,

Shiten Tri Veturat Per Me Shum Kont Nr 049589785

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 21:59 ,

Shite

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 09:32 ,

fiat doblo

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 20:52 ,

Shes fiat punto 1.2 benxins

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 12:06 ,

pikap

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Jan 08:54 ,

FIAT DOBLE

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Tet 16:25 ,

Fiat Punto benzin

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Qer 12:08 ,

BARTJE E MOBILEVE

10 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Nën 09:40 ,

Fiat, Ford, Mercedes, Peugeot : Vetura dhe Kombi

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Mar 09:07 ,

Fiat Punto benzin -98 1 vit regjistrim

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 18:34 ,

shes fijat stilo 2002

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Tet 11:59 ,

Fiat Punto -09

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Gush 21:18 ,

Fiat Scudo 1.9

1 950 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Gush 17:48 ,

fiat grand punto 1.3 multi jet

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim