Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Fiat

124 , 63
126 , 20
127 , 19
130 , 17
131 , 8
500 , 87
500C , 22
500L , 7
500X , 3
Barchetta , 4
Brava , 130
Bravo , 508
Coupe , 21
Croma , 41
Doblo , 456
Ducato , 638
Fiorino , 213
Freemont , 5
Grande Punto , 103
Idea , 14
Linea , 6
Marea , 124
Marengo , 10
Multipla , 49
New Panda , 1
Palio , 74
Panda , 58
Punto , 2363
Punto Evo , 17
Qubo , 1
Regata , 1
Scudo , 243
Sedici , 8
Seicento , 49
Stilo , 637
Strada , 5
Tempra , 35
Tipo , 250
Ulysse , 40
Uno , 94
X 1/9 , 8
Dje 20:42
Linku:
,

Fiat Bravo

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 06:58 ,

BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT RKS KESH

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 06:38 ,

Fiat scudo 1.9 dizell

790 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:31 ,

Fiat doblo

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:07 ,

NDRIM FIAT GRANDE PUNTO 1.2 BENZIN RKS 2006

3 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:30 ,

Fiat Stilo 1.9Jtd 2001 Me Klim

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:04 ,

Fiat stilo 1.9 dizel boj ndrrim shtoj pare

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:54 ,

SHITET FIAT PUNTO EVO 1.3 DIZELL 2011 RKS

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:47 ,

FIAT CROMA 1.9 JTD DIZEL

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:19 ,

Pikap Fiat Doblo 1.3 JTD 2007

2 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:58 ,

Fiat Brava 1.6 b Viti 2001 me Klim

1 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:38 ,

Kerkoj Fiat punto me rks ose rks i skadun

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 21:25 ,

FIAT ULYSSE 2.2 DIZELL / RKS / 2004 / 7 ULSE /

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:25 ,

FIAT ULYSSE 2.2 DIZELL / RKS / 2004 / 7 ULSE /

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:22 ,

Fiat Stllo Viti 2005 Mudesi Drimi

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:22 ,

FIAT PUNTO EVO 1.3 MULTIJET I DOGANUAR 2012

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:12 ,

Fiat Scudo JTD 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:12 ,

Fiat Scudo dizel 2009 shitet,nderrohet

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:02 ,

FIAT PUNTO 1.3 MULTIJET I DOGANUAR 5 DYER 2012

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:01 ,

Fiat stilo 1.6 2004 me klim

1 550 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:55 ,

Shes fiat punto 1.2 B viti 2003 rks 4 muj

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:46 ,

shes fiat punt punto 1.9 dizel 2000

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:42
Linku:
,

Fiat Bravo

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:29 ,

Shes/Ndrroj Fiat Stilo 1.9 jtd 2003

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:58 ,

FIAT PUNTO - 1.9 DIZELL MULTIJET - VITI 2003 - RKS

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:54 ,

Shitet fiat panda 4x4

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 19:39 ,

FIAT PANDA - 1.3 DIZELL - VITI 2006 - KLIM - RKS -

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:05 ,

yamasaki

470 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 19:02 ,

Shes-Ndrroj me pick up Fiat Marea 2.4jtd 1200

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:52 ,

Shes - Fiat Multipla 1.9 JTD * MUNDESI NDRRIMI *

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:39 ,

Fiat 500 1.3 jtd multijet 16v 95hp

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:12 ,

Shitet Fiat Doblo

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:51 ,

Shitet Fiat Doblo 1.3 2250 EUR

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:40 ,

blej komba transporter pa dogan dhe rks

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:10 ,

FIAT CROMA 1.9 JTD 2009 ME DOGAN DHE HOMOLOGIM

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:02 ,

Fiat bravo 1.4 T-jet 150 ps

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:36 ,

fiat punto 1.2 benzin

1 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:31 ,

Fiat Doblo

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:58 ,

Fiat marea

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 14:29 ,

Fiat stillo 2003 1.9 d me klime ne gjendje te mir

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:12 ,

Fiat Ulysse

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:13 ,

Fiat Scudo 1.6 Diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:08 ,

Fiat Doblo 1.3 jtd

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:00 ,

Fiat Punto Evo 1.3dizel 135.000km 1vit ks

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 12:55 ,

Fiat punto evo sapo regjistruar 130.000km PRIVAT

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 12:55 ,

Fiat Punto Evo 2011 regjistrimi par 1 vit , PRIVAT

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 12:41 ,

OFERT SPECIALE nga 35€ ne 27€

27 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:09 ,

Fiat Palio -98

1 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:49 ,

Shitet Fiat Punto

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:21 ,

Fiat Punto 1.3 dizell

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim