Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Fiat

124 , 87
126 , 25
127 , 20
130 , 20
131 , 7
500 , 155
500C , 38
500L , 15
500X , 4
500 Abarth , 11
Barchetta , 6
Brava , 141
Bravo , 590
Coupe , 31
Croma , 71
Doblo , 789
Ducato , 934
Fiorino , 241
Freemont , 12
Grande Punto , 146
Idea , 21
Linea , 13
Marea , 171
Marengo , 12
Multipla , 80
New Panda , 1
Palio , 86
Panda , 84
Punto , 2840
Punto Evo , 26
Qubo , 1
Regata , 3
Scudo , 395
Sedici , 12
Seicento , 60
Stilo , 760
Strada , 6
Tempra , 39
Tipo , 259
Ulysse , 86
Uno , 103
X 1/9 , 10

Sot 09:35 ,

Fiat Panda Twinair Turbo Automatik Rks ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 09:33 ,

Fiat Ducato

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:33 ,

Fiat bravo chrom paket 2007 — 4100 i diskutushem

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:31 ,

FIAT PUNTO 1.3 MULTIJET I DOGANUAR 5 DYER 2012

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:30 ,

FIAT PUNTO EVO 1.3 MULTIJET I DOGANUAR 2012

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:23 ,

Fiat Ducato

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:21 ,

Urgjent Fiat Bravo 1.9 T D rks 29-07-2020 v 98

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:20 ,

Fiat 500

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 09:16 ,

Shitet fiat doblo 1.9 jtd cargo

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:11 ,

FIAT CROMA 1.9 JTD DIZEL

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:09 ,

Fiat Doblo 1.9 JTD

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:09 ,

Fiat punto 1.4 evo i doganuar

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:01 ,

Shitet Fiat Doblo 1.3 2250 EUR

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:55 ,

Frigo pikap

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:50 ,

Fiat Bravo 1.6 JTDM-Diesel -10

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:50 ,

FIAT DOBLO 1.3 MULTIJET

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:28 ,

Fiat sedici diesel 1.9 4X4

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:26 ,

fiat punto 1.2 benzin gjendje perfekte

1 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:13 ,

Fiat Punto 1.3 dizell

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:01 ,

FIAT CROMA 1.9 JTD 2009 ME DOGAN DHE HOMOLOGIM

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:48 ,

FIAT PUNTO 1.2B

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:31 ,

4 Goma 185/65/15 M+S shum te rujtne viber.

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 07:27 ,

Fiat Punto

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:35 ,

Fiat 500 1.3 Dizel V.p2008 Rks 5 Muj

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:28 ,

I Shitur nga Auto NoKi

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:28 ,

I Shitur nga Auto NoKi

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:33 ,

Fiat Palio 1.7 disel

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:32 ,

Fiat marea

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:28 ,

Fiat Scudo dizel 2009 shitet,nderrohet

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:25 ,

Fiat Ducato 2.8D 2001

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:18 ,

Fiat Punto 1.2 Benzin e ardhur prej CH

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:33 ,

Shes Fiat Punto 1.2 Benzin rks gjendje perfekte

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:38 ,

Fiat tipo

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:37 ,

Kerkoj Fiat punto me rks ose rks i skadun

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 21:21 ,

Fiat Stilo 1.9 jtd 2003

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:17 ,

Fiat Stilo 1.9Jtd 2001 Me Klim

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:04 ,

Urgjent... Fiat Ducato 2.8jtd turbo me 7 ulse

1 340 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:58 ,

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN VITI 1998

690 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:57 ,

Fiat punto 1.2

2 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:52 ,

Shitet Fiat Punto EVO 1,4 Benzin Manual

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 20:16 ,

Fiat Punto

800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:16 ,

Fiat 500c 1.2

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 19:53 ,

Fiat stilo 1.9 dizel boj ndrrim shtoj pare

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:32 ,

Shes veturat

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 19:26 ,

Fiat Ducato / Furgon

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:24 ,

FIAT 500 1.2 (AUTOMATIK)

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:22 ,

FIAT 500 1.3 MULTI-JET

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:11 ,

Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Doganuar Homologim

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:56 ,

Shitet fiat stilo

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim