Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ford | B-Max

Dje 21:55 ,

shes pikado baj ndrrim

350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
27 Pri 01:22 ,

FORD B-Max

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
23 Jan 19:37 ,

Ushit

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Dhj 19:40 ,

Shitet Kombi

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Tet 07:05 ,

Shes ford

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Tet 11:17 ,

Guma dimri per gjip

350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Sht 08:18 ,

Shitet Ford B Max 1.5 Disel 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
30 Korr 00:36 ,

ushit

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 00:28 ,

ushit

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 12:54 ,

Ford

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Pri 17:08 ,

Shes traktorin ngjendjeje te mir

6 300 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Shk 07:20 ,

Ford

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Jan 19:37 ,

Shitet FORD B-Max

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
03 Jan 08:16 ,

Ford servis

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Jan 18:07 ,

Ford transporter

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Nën 21:19 ,

Shes makinen Ford B-Max

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
15 Korr 07:47 ,

Auto pjes ford

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Mar 18:03 ,

Shes ford fiesten

500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Nën 16:21 ,

ford

1 050 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Nën 13:30 ,

vetura

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Qer 13:52 ,

shitet

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 00:42 ,

ford fokus shıtet ose ndrim behet

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Pri 19:54 ,

Ford Max

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 20:41 ,

shiten/nrrohen me goma 13she,gomat 17she tveres

50 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Korr 19:23 ,

Shitet kombi Ford

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim