Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ford | Bronco

25 Mar 21:06 ,

043755100

8 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Mar 13:59 ,

kamjon

1 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Mar 13:57 ,

Kamjon

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 16:44 ,

Ford Bronco 1990

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Dhj 15:11 ,

SHITET FORDI DIZELL RKS 4 REGJISTRIM

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 14:47 ,

Shes for dizel 2001 rks

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Shk 20:50 ,

shitet

500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Jan 22:20 ,

Shes kolocen per kerr e ardhun nga zgicrra

450 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Sht 12:04 ,

Bateri

30 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 18:18 ,

jzhd

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 13:21 ,

shes fordin

370 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Mar 13:32 ,

Ford orion

480 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Gush 09:34 ,

shes gjip

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Qer 20:18 ,

Ford

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Dhj 16:59 ,

Ushit flm merrjep

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Tet 08:39 ,

Shitet pasat 2

1 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Nën 14:06 ,

Ford fiesta 1.1benxin

750 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim