Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ford | Crown

Sot 16:42 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 16:31 ,

Shes pjes per ford sierra

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Dhj 16:35 ,

SHES FORD PIKAP SHUM IMIR 2003 VITI

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Sht 23:20 ,

Ford Crown benzin

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Gush 20:47 ,

Gjenerator 17kw

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Pri 21:49 ,

Ford transit 2.5 dizell

650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Shk 16:45 ,

ford fokus 1.8

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Pri 11:48 ,

Kolic e kerrit

280 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Jan 15:29 ,

Ford

1 200 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim