Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ford | EcoSport

06 Mar 17:10 ,

Ford Ecosport

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Shk 21:06 ,

pikap ne shitje

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 21:06 ,

Ford Escort dizel

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 19:20 ,

U Shiti...........Dizel.Regj.19.11.2020.Ne Aksion.

2 399 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Gush 14:46 ,

ford 6v.24v

2 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Korr 19:20 ,

Kerr i punuar me porosi (Ford)

5 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Mar 08:54 ,

Shes ford 2.3 fabrikisht Dizel

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Korr 07:40 ,

Ford

1 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Korr 11:14 ,

SHITET

1 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 20:06 ,

Ford

450 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Jan 13:36 ,

Fort

1 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Nën 22:19 ,

Ford

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Tet 19:21 ,

FORD FIEST

1 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Tet 19:14 ,

Fort 1.8 dizell 9 muj denim

400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Tet 19:10 ,

Fort

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Gush 20:11 ,

Ford

300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 08:43 ,

Ford EcoSport 1.6 dizel

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Maj 20:37 ,

Ford

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
20 Tet 12:08 ,

Ford

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Tet 13:47 ,

shes ford fiesta 1993

900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 22:28 ,

ford escord 1.6 dizel 8 muj rks

700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Jan 00:34 ,

ford

820 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Jan 18:54 ,

Ford Mustang gt -88

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim