Artanë | Makina | Vetura | Ford | EcoSport | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


21 Gush 14:46 Vetura , Lipjan

ford 6v.24v

2 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Korr 19:20 Vetura , Mitrovicë

Kerr i punuar me porosi (Ford)

5 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Mar 08:54 Vetura , Gjakovë

Shes ford 2.3 fabrikisht Dizel

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Korr 07:40 Vetura , Ferizaj

Ford

1 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Korr 11:14 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET

1 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 20:06 Vetura , Malishevë

Ford

450 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Jan 13:36 Vetura , Malishevë

Fort

1 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Nën 22:19 Vetura , Rahovec

Ford

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Tet 19:21 Vetura , Mitrovicë

FORD FIEST

1 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Në fillim