Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ford | Econoline

23 Jan 18:26 ,

U Shiti.................Regj.22.07.2020.Ne Aksion.

2 499 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Korr 08:13 ,

PR

3 300 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Tet 18:42 ,

Shitet fordi n gjendje te rregull

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Gush 20:55 ,

shitet vetura

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Nën 17:46 ,

Ford

280 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Nën 14:20 ,

ford pikapi

650 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Shk 21:54 ,

ford

340 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
01 Tet 15:14 ,

shitet makina shume e rujtun

1 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim