Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ford | Edge

15 Qer 05:55 ,

Ford 1.3 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
02 Gush 13:26 ,

Trenerka per meshkuj 20€

20 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Dhj 19:01 ,

Shes kamjoneten dizell mundsi dhe ndrrimi

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Dhj 21:02 ,

Shiten duj te kashtes

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Gush 23:39 ,

Shitet fordi

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 14:54 ,

shum ne gjendje te mir qim i arsyeshem

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Sht 10:38 ,

vetur

700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim