Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ford | Escape

Dje 21:57 ,

GJIP FORD ESCAPE 2.0 B

2 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 16:47 ,

Ford

7 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Shk 00:54 ,

Ford Escape XLS

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Tet 22:21 ,

xhip 4x4 FORD ESCAPE 84000km viti2005

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
07 Sht 16:20 ,

Ford eskape

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Gush 18:01 ,

Duks per meshkuj

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Gush 18:02 ,

Trenerka per meshkuj

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Shk 21:04 ,

Ford Escort

170 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Jan 16:23 ,

Shitet nrrohet

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Tet 22:06 ,

Ford

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Qer 20:14 ,

Shes veture ford dizel 1.8 viti 1999

370 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Maj 12:23 ,

FORD ESCAPE 3.0 v6

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Pri 10:56 ,

Ford

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
19 Pri 17:02 ,

Shitet xhipi 4x4 ne gjendje te rregullt

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 12:00 ,

Ford pikap

550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Jan 23:18 ,

Gjip 3.0 v6 ndrrim 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 05:26 ,

shes ford eskord

400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Nën 08:23 ,

Pikap

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Qer 18:57 ,

Gjip ford amerikan 2001 rks 1 vit ndrrim

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 15:50 ,

Shes

600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 18:02 ,

Shitje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim