Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ford | Excursion

08 Nën 10:08 ,

ford excsion

1 450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Tet 17:03 ,

ford 1.8 disel

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Tet 10:28 ,

vetura 1.8 disel

600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 19:19 ,

vetura 1.8 disel

600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Qer 12:14 ,

FORD EXCURSION

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Qer 12:14 ,

Ford excursion

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim