Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ford | F 150

Dje 14:37 ,

fellne

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Pri 02:06 ,

Ford F-150 LX 4x4

10 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Jan 11:49 ,

ford F-150 FX4

3 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
20 Jan 11:49 ,

makina ford

3 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
20 Jan 11:41 ,

vetura ford F-150 FX4

3 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
20 Jan 11:41 ,

ford F-150 FX4

3 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
02 Mar 20:51 ,

Ford 1.8 dizell viti 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Jan 14:01 ,

fort Dizel

240 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Dhj 11:55 ,

Ford fiesta

350 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Sht 16:50 ,

ford F-150 FX4

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
28 Sht 16:50 ,

Ford F-150 - FX4

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
28 Sht 16:42 ,

Ford F-150 FX4

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
21 Pri 12:43 ,

Ford F-150

30 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Pri 11:05 ,

Bedri shala

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Jan 15:33 ,

Shitet fordi

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Jan 16:18 ,

Kamionet

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 13:41 ,

Shitet ndrrohet

350 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Korr 23:27 ,

Ford F-150 Diesel

9 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Mar 20:47 ,

ford fokus

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Jan 21:57 ,

Ford Freestar

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Qer 22:46 ,

Ford kombii

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Jan 12:52 ,

shitet

250 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Sht 14:07 ,

ford fista 1.3 benzin

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Sht 19:15 ,

Auto tranzit

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim