Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ford | F 250

25 Pri 13:11 ,

1999 Ford F-250 SUPER DUTY

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 12:51 ,

Shes kamjonete viti 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Sht 15:20 ,

Shes kombin

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 11:12 ,

Pikapo ne shitje

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Pri 19:37 ,

Pikapo

600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Korr 11:55 ,

shes kamjoneten 2.3 dizell

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Mar 20:53 ,

Ford

255 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 15:06 ,

Shitet vetura- Ford

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 14:51 ,

Shitet

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 12:44 ,

Pikap

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 22:19 ,

Vetura

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Pri 11:08 ,

Kamjoneta ford 2.5 diezel ne gjendje rregul

Viti: 1992
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
21 Tet 13:03 ,

Ford 2.5

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim