Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ford | F 350

05 Jan 17:49 ,

Shes

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Nën 15:46 ,

Ford f3l

950 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Korr 11:46 ,

Ford F 350

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Qer 16:52 ,

Ford tranzit 350L

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Korr 12:45 ,

ford

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 12:20 ,

Shes Ford 350 nga Zvicra

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Sht 13:51 ,

Frontera

3 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim