Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ford | Fairlane

06 Jan 20:33 ,

kombi ford

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Maj 22:59 ,

Shitet Fordi i ardhur nga jasht boj edhe ndrrim

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Mar 14:31 ,

Shes veturen

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim