Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ford | Falcon

14 Korr 21:11 ,

Pikapo ford

600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim