Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ford | Flex

18 Dhj 13:01 ,

ford kombi

1 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 20:19 ,

Ford

4 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 17:05 ,

ford fokus

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim