Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ford | Focus C-Max

Sot 11:37 ,

Ford Focus C-Max 1.6 TDCI Viti 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Korr 17:47 ,

Shitet Ford Focus C-Max 2004 1 vit regjistrim

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 12:15 ,

Ford C Max

2 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Shk 11:07 ,

Shitet ford fokus karavan 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Sht 22:05 ,

shitet ford 2005

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Gush 12:04 ,

Veturë në shitje

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Gush 11:19 ,

foord

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Maj 22:15 ,

shitet ford focus c max

3 699 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 09:41 ,

Ford c max 2.0 tdci

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 18:58 ,

ford

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 11:45 ,

U shit U shit. Ford Focus C-Max 1.8 B

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Nën 12:12 ,

Shes ford focus i zvicres

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Gush 13:03 ,

Ford focus 1.6 disel

3 400 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Mar 07:26 ,

Ford focus c-max 1.6 disel viti 2006

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Nën 19:01 ,

Ford Max

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Sht 16:16 ,

Ford Focus C-max

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Korr 14:38 ,

Shitet vetura Ford Focus C-max 2006

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Qer 15:16 ,

Ford Focus C-Max 1.6tdci

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 11:11 ,

shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Pri 09:37 ,

Ford Focus C-Max tdci 1.6 automatik

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 10:42 ,

Ford focus c-max 1.6 tdci dizel ,automatik

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 22:50 ,

Ford focus c-max 1.8 dizell ( i sapo doganuar )

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Tet 15:25 ,

ford galaks

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Sht 18:45 ,

Ford focus c max

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Gush 23:14 ,

Ford focus 2009 tdci

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Pri 11:23 ,

shes urgjent

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Gush 19:00 ,

Ford Focus C-Max benzin -00

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Gush 21:52 ,

Ford Focus C-Max dizel -05

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim