Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ford | Focus

07 Nën 13:20 ,

Shitet Ford Focus 1.8 TDCI

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 23:03 ,

FORD FOCUS 1.8TDci

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Nën 13:28 ,

Ford Focus 1.8 dizell 2004

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Nën 21:35 ,

Shes veturen Ford Focus

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Nën 11:16 ,

Ford fokus tdci

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 20:41 ,

Shes Ford Focus

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Nën 14:26 ,

Ford Focus 1.8TDCi

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Nën 12:04 ,

Shitet vetura Ford Focus

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 17:38 ,

Ford focus tdci 1.6 dizell

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Tet 21:58 ,

shes veturen

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Tet 11:31 ,

Vetura ne gjendje te mir

1 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Tet 11:31 ,

Shes Pjes Per Ford Focus 1.8 Tdci v.p 2003 1.6 16V

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Tet 15:24 ,

Ford

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Tet 20:14 ,

Shtet dhe ndrrohet

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Tet 09:35 ,

Ford fokus

850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Tet 13:06 ,

Ford fokus 1.8 dizell rks 10 muj

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Tet 11:13 ,

FORD FOCUS 1.8 Dizell

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Tet 02:41 ,

U shitt ■FLM■

25 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 00:33 ,

Ford Focus 1.6

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Tet 14:58 ,

Shitet ford focus

1 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Tet 17:06 ,

Ford Focus

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Tet 21:29 ,

Ford focus 1.8 RKS 1 vit

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Tet 12:13 ,

Ford Focus Titanium

135 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Tet 09:40 Shitorja ,

Ford Focus Çmimi me doganë 8.100€

8 100 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 09:40 Shitorja ,

Ford Focus Çmimi me doganë 8.100€

8 100 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 09:40 Shitorja ,

Ford Focus Çmimi me doganë 8.100€

8 100 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 09:40 Shitorja ,

Ford Focus Çmimi me doganë 8.100€

8 100 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 18:48 ,

shes veturen ford focus

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Tet 16:35 Shitorja ,

Ford Focus Çmimi me doganë 8.100€

8 100 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 16:35 Shitorja ,

Ford Focus Çmimi me doganë 8.100€

8 100 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 16:35 Shitorja ,

Ford Focus Çmimi me doganë 8.100€

8 100 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 16:35 Shitorja ,

Ford Focus Çmimi me doganë 8.100€

8 100 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 16:35 Shitorja ,

Ford Focus Çmimi me doganë 8.100€

8 100 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 16:35 Shitorja ,

Ford Focus Çmimi me doganë 8.100€

8 100 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 16:23 Shitorja ,

Ford Focus Çmimi me dogan 8.800€

8 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Tet 16:23 Shitorja ,

Ford Focus Çmimi me dogan 8.800€

8 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Tet 16:23 Shitorja ,

Ford Focus Çmimi me dogan 8.800€

8 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Tet 16:23 Shitorja ,

Ford Focus Çmimi me dogan 8.800€

8 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Tet 16:23 Shitorja ,

Ford Focus Çmimi me dogan 8.800€

8 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Tet 16:23 Shitorja ,

Ford Focus Çmimi me dogan 8.800€

8 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Tet 16:23 Shitorja ,

Ford Focus Çmimi me dogan 8.800€

8 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Tet 16:23 Shitorja ,

Ford Focus Çmimi me dogan 8.800€

8 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Tet 16:23 Shitorja ,

Ford Focus Çmimi me dogan 8.800€

8 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Tet 16:23 Shitorja ,

Ford Focus Çmimi me dogan 8.800€

8 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Tet 16:15 Shitorja ,

Ford Focus Çmimi me dogan 8.800€

8 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Tet 00:25 ,

shitet fordi

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
12 Tet 17:37 ,

����SHITET FORD 1.8 TDCI EXTRA 2006 AC•CLIM ����

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Tet 20:32 ,

U shit flm

2 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Tet 18:29 ,

Ford Focus 1.6 TDCI 58mi km

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
08 Tet 17:16 ,

ForsFocus

1 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999


Në fillim