Artanë | Makina | Vetura | Ford | Fusion | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 09:18 Vetura , Lipjan

Ford Fusion 1.4 TDCI

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:54 Vetura , Lipjan

Ford Fusion 1.6 tdci

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 22:57 Vetura , Prishtinë

Ford fusion 1.4 tdci

2 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Tet 11:13 Vetura , Gjakovë

Shitet vetura Ford Fusion

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 21:30 Vetura , Prishtinë

Ford Fusion 1.4 TDCI 2012 120 mij KM

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
11 Qer 12:56 Vetura , Ferizaj

Ford Fusion 1.4 TDCI Dizell

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 21:24 Vetura , Prizren

FORD Fusion

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Dhj 17:23 Vetura , Gjilan

Shes pikap diesel 1.8 Tdci

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Nën 14:15 Vetura , Pejë

Shes pikap ne gjendje te regullt

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Nën 20:22 Vetura , Prishtinë

Shitet ford fusion 1.3i

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim