Deçan | Makina | Vetura | Ford | Fusion

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Dje 21:00 ,

Ford 1.6 benzin automatic 2010 rks i par n kosov

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:37 ,

Ford fusion 1.4 dizel

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:36 ,

Ford Fusion 1.4 Dizell 2012

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Maj 13:08 ,

Ford fusion 1.6 cdti

3 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 02:20 ,

Ford fusion 1.6b Automatik 2010 rks

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Maj 21:51 ,

Ford fusion 1.4 tdci

2 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Maj 14:31 ,

SHITET FORD FUSION 1.4 nafte tdci super ekonomik

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Shk 18:39 ,

Shitet ford fusion

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
26 Jan 17:17 ,

Ford Fusion 1.6 tdci

3 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 11:13 ,

Shitet vetura Ford Fusion

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim