Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ford | GT

15 Maj 10:49 ,

Shiten 2 cope antminers S9 13.5TH JAN TE REJA

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Dhj 10:50 ,

Shes Golf

20 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Jan 17:23 ,

Shitet pikapi ford 1.8dizel rks 2010fullekstra

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Mar 18:13 ,

Shes ford I qlajmruar

270 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Shk 19:26 ,

ford

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Shk 18:41 ,

Ford

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim