Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ford | Granada

26 Qer 15:34 ,

FORD GRANADA

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 1980
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 18:27 ,

shes Ford Consul 2.3 v6 vp 1965 Oldtimer CH/AL

1 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
22 Sht 21:19 ,

Ford

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim