Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ford | Grand C-Max

11 Qer 07:23 ,

Ford Grand c-max

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 22:15 ,

Picap

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Sht 20:08 ,

ford focus

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim