Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ford | Grand Tourneo

09 Jan 17:09 ,

ford me dogan me klim

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Gush 13:40 ,

Shes kombin

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Gush 15:35 ,

Ford Transit Tourneo 2.0 Diesel

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 13:52 ,

Ford

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim