Artanë | Makina | Vetura | Ford | Kuga | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 19:14 Vetura , Ferizaj

Ford kuga

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:49 Vetura , Gjilan

Ford Kuga 2.0 dizel manuel

9 400 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:44 Vetura , Pejë

Ford Kuga 2.0 CDTI

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:04 Vetura , Prishtinë

Shitet Ford Kuga

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 12:54 Vetura , Gjilan

Ford kuga 2.0 Dizel 4×4 v.p.2010 nga Zvicrra

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:14 Vetura , Dardanë

Ford Kuga 2.0 tdci Titanium

8 900 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:09 Vetura , Ferizaj

FORD KUGA 2.0 TDCI

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:38 Vetura , Ferizaj

FORD KUGA 2.0 DIZEL 4X4 me dogan e homologim

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 21:06 Vetura , Prishtinë

Ford Kuga 2.0 Dizel 4x4 Nga ch v.p 2010

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim