Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ford | Maverick

24 Korr 09:48 ,

Ford maverick veq 140 mij km te kaluara nga Zvicra

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Shk 11:23 ,

Ford Maverick 2.0 4x4

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Shk 22:58 ,

Shitet vetura

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Shk 15:25 ,

SHITET VETURA

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Jan 22:24 ,

Ford Maverick 2.7

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 16:36 ,

FORD MAVERICK GLX 4X4 BENZIN/PLIN

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Jan 09:06 ,

Ford maverik

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Tet 12:58 ,

Ford Maverick beznine 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Maj 18:20 ,

SHITET VETURA

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Maj 17:19 ,

Ford Maverick

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 12:29 ,

Ford Maverick 3.0 flm U SHIT

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Nën 22:47 ,

Ford Maverick

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 18:19 ,

Ford maverick

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Shk 18:33 ,

Xhip 4x4

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 16:42 ,

Shes xhipin ford maverick 2.0 benzin

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Dhj 18:05 ,

Ford 2.0

4 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Nën 00:26 ,

Ford

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Nën 23:32 ,

FORD

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 22:49 ,

Ford maverick

5 300 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Tet 16:27 ,

Gjip

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Sht 13:48 ,

FORD MAVERICK GLS 4x4

1 650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Gush 08:32 ,

Ford Maverick dizel

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Qer 12:01 ,

Gjip

3 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Qer 20:31 ,

Gjip

3 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Qer 18:08 ,

Shitet gjipi

4 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Maj 08:39 ,

shitet dhe ndrrohet v.p2003 ne gjendje shum te mir

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Pri 21:25 ,

Ford automatik

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 19:12 ,

Shes Ford gjip 4x4 dizel rks 2 muaj viti 95

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Dhj 10:45 ,

Ford Maverick 3.0 Benzin

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Dhj 15:20 ,

Ford Mawerick

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Dhj 13:49 ,

Ford Maverick benzin -04

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Nën 15:38 ,

Ford Maverick Glx 4X4

3 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 20:36 ,

Shitet Ford Maverick 2.7 dizell-1996

2 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Pri 20:48 ,

Ford Maverick

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 20:54 ,

Ford maverick

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Mar 09:18 ,

jeep ford maverick

9 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Shk 17:18 ,

Ford 4x4 2007 ndrrohet

7 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
23 Jan 14:01 ,

Ford Maverick 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Jan 19:51 ,

Ford Maverick

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
19 Dhj 21:07 ,

Ford Maverick benzin -03

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Nën 13:22 ,

Ford Maverick -09

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
20 Tet 20:51 ,

Ford Maverick 2.7 Turbo Diesel

2 250 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 19:21 ,

Ford Maverick

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim