Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ford | Mercury

15 Qer 10:23 ,

Ford Mercury

Viti: 70-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Mar 23:42 ,

Shitet pikapi Ford ne xhedje te mire

650 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim