Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ford | Mustang

Sot 17:16 ,

FORD SERVIS JASHANICA autopjes-servisim

Viti: 1989
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Maj 21:32 ,

Ford mustang

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
21 Tet 14:56 ,

Shitet Ford Mustang

45 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Gush 14:06 ,

Bleje se ikem

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Korr 14:15 ,

*****Ford Mustang *****

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Korr 07:33 ,

Ford mustang

20 000 EUR Price Reduced

Viti: 70-at
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
14 Pri 12:14 ,

Mustang 3.7 USA import Limited

28 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
04 Qer 05:26 ,

Shitet Ford Mustang 2016 320ps

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 12:54 ,

u shit Ford Mustang

3 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
28 Nën 15:04 ,

Ford mondeo

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 07:08 ,

2007 Ford Mustang 4.0

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Nën 20:43 ,

Ford Mustang

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Tet 20:57 ,

Ford Mustang 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Korr 15:22 ,

Ford Mustang Shitet ose Nderrohet

16 500 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Korr 18:55 ,

Ford Mustang 2010 / Shitet - Nderrohet

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Qer 09:29 ,

Ford mustang 3.8

6 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
03 Gush 23:28 ,

Ford Mustang

10 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Maj 18:48 ,

Ford Mustang -86

600 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Tet 23:54 ,

Ford Mustang 2007 4.0 benxin

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Tet 19:53 ,

Ford Mustang

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
02 Sht 18:24 ,

Ford mustang

5 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim