Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ford | Puma

21 Korr 14:21 ,

FORD PUMA

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Gush 13:21 ,

U shit flm merrjep Ford puma ������

1 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 13:25 ,

Ford Puma -99

450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Dhj 15:35 ,

Ford Puma ne shitje dhe ndrrohet

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Dhj 18:35 ,

Ford puma ne shitje dhe ndrrohet

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 20:37 ,

Ford

700 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Tet 14:15 ,

Shes Ford Puma me klim Rks 1 vjet

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 01:21 ,

Shes ford 1.6 benxin 98

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Dhj 17:24 ,

Fordi ne shitje

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Dhj 19:05 ,

Ford Puma benzin -00

699 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Dhj 12:53 ,

Ford puma 1.6 b me klim

690 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
05 Sht 19:50 ,

Ford Puma ne shitje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Gush 18:31 ,

ford

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
04 Gush 09:55 ,

Ford Puma benzin

555 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Gush 20:04 ,

ford puma 1.4

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
19 Mar 18:07 ,

Ford Puma

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 10:58 ,

Ford Puma

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
24 Shk 17:35 ,

Ford Puma

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 20:19 ,

Shitet ford puma

Viti: 1988
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Pri 06:33 ,

ford puma 1.7b 16v viti 2000

800 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Mar 22:35 ,

ford puma

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Në fillim