Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ford | Raptor

06 Qer 19:33 ,

2019 FORD F-150 SUPERCREW Raptor

6 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Gush 17:18 ,

Shitet kamioneta ford

2 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Mar 22:37 ,

Me marrveshje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim