Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ford | S-Max

Dje 19:12 Shitorja ,

Ford S-Max 2.0 TDCi

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Korr 12:58 ,

ford s max 2.0 tdci 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 18:03 ,

Shitet FORD S MAX

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 14:48 ,

Shitet

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 01:20 ,

Shitet Ford

5 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 18:24 ,

FORD S MAX

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 12:22 ,

shes ford tranzit turbo dizell 2.5

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Dhj 09:12 ,

Ford

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Nën 08:26 ,

shitet ndrrim me vetur rks

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Sht 23:24 ,

Ford s-max

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 18:55 ,

Ford S-max

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 13:14 ,

UShit Nga AS Bunaa

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Mar 11:27 ,

Ford S max pa dogan

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 15:27 ,

Ford S max pa dogan

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 11:48 ,

Ford S-Max 1.8 me 7 ulse

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Tet 17:55 ,

Shitet Fordi S Max ne gjendje shum te mir

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Tet 18:25 ,

Ford s max 7 ulse

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 14:21 ,

Ford S-max

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 21:50 ,

Shitet Fordi ose ndrrohet shtoje pare urgjent

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Gush 20:11 ,

Ford s-Max 2016

27 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Gush 21:20 ,

shitët

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Gush 16:38 ,

Shitet ford s max

11 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Maj 23:58 ,

Ford S-max dizel 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Pri 21:04 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 17:09 ,

Ford Smax dizel

6 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 12:20 ,

Ford s Max

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Dhj 13:47 ,

Ford S-Max

6 000 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Dhj 18:22 ,

Ford S-Max

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Korr 10:51 ,

Shes veturën

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 17:20 ,

U shit

3 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Maj 11:17 ,

shitet

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Maj 17:51 ,

Ford S-Max dizel

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Pri 08:26 ,

Ford 2007 2.0 Tdci

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Shk 21:58 ,

Shitet

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 11:42 ,

SHITET FORD S-MAX NE GJENDJE PERFEKTE 6-SHPEJTESI

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim