Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ford | Sportka

11 Gush 17:28 ,

shes kamioneten me kiper

1 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim