Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ford | Streetka

22 Qer 08:58 ,

Ford Streetka benzin

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Jan 09:23 ,

kabriolet

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Nën 23:18 ,

streetka

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 23:43 ,

Shes ford ka orgjend

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Tet 15:48 ,

Shes ford cabriolet

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Shk 14:15 ,

ford

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Jan 21:58 ,

ford

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Jan 22:52 ,

fordi

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Jan 22:52 ,

stret ka

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Dhj 20:07 ,

Ford Streetka

3 100 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Tet 11:46 ,

Okazion shitet ford streetka 1.6 benzin gaz 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Shk 13:54 ,

Ford streetka 2004 cabrio

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Tet 15:05 ,

U SHIT NGA AUTOSALLON FATIJONI

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Jan 19:18 ,

ford

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
07 Qer 10:35 ,

URGJENT FORD STREET KA KABRIO

1 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Pri 23:17 ,

Ford street ka -05

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Mar 16:35 ,

Shes ford stereka cabrio 1.6

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Nën 08:53 ,

Shitet Ford Street Ka 1.6 viti 2003 pa dogane

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim