Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ford | Taunus

01 Pri 11:22 ,

Kerkoj shtopat per Ford taunus

1 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Nën 18:04 ,

Shitet Ford Transit

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 22:34 ,

Pjes per ford taunus

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Nën 22:01 ,

kerkoj pjes per ford taunus

Viti: 70-at
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Tet 11:24 ,

shes old timer 1963

Viti: 60-at
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Sht 14:48 ,

kombi

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Qer 16:32 ,

kombi

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 12:15 ,

Kombi bus

2 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
13 Tet 13:43 ,

Ford Taunus 1.6b -65

9 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Qer 20:21 ,

Pikap

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 23:44 ,

frigo -0--deri --40 grad

2 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Jan 17:38 ,

Ford Taunus benzin -80

2 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Dhj 12:12 ,

Ford Taunus -72 1.6

Viti: 70-at
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
21 Tet 22:26 ,

Kombe ford

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Tet 16:51 ,

Kombi buss

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Tet 23:07 ,

Ford Taunus -82

2 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Sht 23:30 ,

Fordi

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 14:33 ,

Fordi

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 21:10 ,

FORD I MIR

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 21:09 ,

Ford

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 22:20 ,

Fordi

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 22:34 ,

Fordi

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 21:56 ,

Kombe Ford -94

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 13:26 ,

Ford

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 21:56 ,

Fordi

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 19:22 ,

Fordi

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim