Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ford | Taurus

27 Tet 20:25 ,

Shitet FORD TAURUS

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Tet 14:09 ,

Shitet

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 21:58 ,

Ford Taurus

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Tet 10:13 ,

Ford

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Sht 16:14 ,

Kombi Transporter

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Tet 18:31 ,

Ford tranzit

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 21:55 ,

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim