Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ford | Thunderbird

17 Pri 00:58 ,

Shitet thunderbrid 4.0 285PS

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Qer 15:13 ,

Ford 2005

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim