Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ford | Tourneo

09 Korr 18:30 ,

Shitet pikapi 2009 me dogan

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Maj 22:28 ,

Shesh: Fort Tourneo Connect

6 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 10:50 ,

Shes motorr per ford tranzit kombi 98 viti

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Mar 10:27 ,

Ford 2.2 dizel

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Mar 15:58 ,

Shitet

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Tet 20:25 ,

Kombi

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Gush 13:46 ,

shitet ford tourneo

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 16:51 ,

Ford Tourneo Connect

4 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 19:56 ,

Pikap Ford

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Shk 15:59 ,

Ne gjendje te rregullt

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
13 Jan 16:44 ,

Ford tourneo 2010

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Tet 00:03 ,

Shitet FORD Trouneo Connect

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Korr 22:26 ,

Shitet Ford Tounero

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 21:02 ,

kombi

100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
21 Maj 09:00 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 23:37 ,

Ford Transid

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 13:47 ,

Ford Tourneo 1.8 Disel

2 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Nën 09:31 ,

Shes ose ndrroj Ford

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 17:25 ,

Ford Connect 1.8 TDCI

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
08 Korr 10:14 ,

Shitet

3 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 11:40 ,

Pikap

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Qer 21:47 ,

Ford Turneo dizel

400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 15:25 ,

Ford Tourneo 1.8 picap bojm dhe ndrrim

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Jan 10:41 ,

ford tourneo 1.8 cdti

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 09:01 ,

per shitje ford tourneo 1.8 cdti

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 09:01 ,

Ford Tourneo 1.8 cdti

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 09:26 ,

Shitet Ford Tourneo Viti 2007 Dizel

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Nën 15:13 ,

shitet

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim