Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ford | Windstar

01 Mar 21:06 ,

Shes kamioneten

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Nën 22:10 ,

Shes ford

1 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Korr 21:55 ,

Ford (USA) Windstar

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim