Rahovec | Makina | Vetura | Ford

Aerostar , 2
B-Max , 1
Bronco , 1
C-Max , 2
Courier , 13
EcoSport , 1
Escort , 17
Express , 1
F 350 , 1
Fiesta , 18
Focus , 29
Fusion , 1
Galaxy , 5
Ka , 1
Mondeo , 25
Mustang , 1
Ranger , 1
Scorpio , 1
Sierra , 2
S-Max , 3
Taurus , 1
Transit , 74

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Rahovec , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford | Rahovec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Shk 21:04 ,

FORD

700 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Shk 15:06 ,

Shitet Kombi FORD Transit

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
24 Jan 13:07 ,

Ford S-max

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 18:36 ,

Shitet

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 12:57 ,

Ford mondeo

750 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Nën 12:47 ,

ford tranzit

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 18:34 ,

Shitet Vetura

3 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Sht 14:05 ,

Shitet Urgjent!

1 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 23:38 ,

Ford Grand C Max 2.0 Diesel Automatik me 7 ulese!

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Gush 13:10 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
25 Gush 13:10 ,

Shitet

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
11 Gush 20:17 ,

Ford transit 2.5

800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Korr 16:45 ,

FORD MUSTANG 1965 OLDTIMER!!

Viti: 60-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Korr 13:31 ,

Shiten

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 18:03 ,

Shitet FORD S MAX

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 11:00 ,

Ford

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 21:25 ,

Shes busin

9 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Mar 20:10 ,

shes ford kamionet

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
22 Shk 20:13 ,

Ford mondeo

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 08:50 ,

Ford fiesta 1.8 dizell

180 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 08:31 ,

Shitet Ford Galaxi

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 21:40 ,

Shes fordin me dogan qmim te arsyshem pres blers

100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Shk 21:35 ,

Ford 2.5 dizell qmim i arsyshem

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Jan 19:17 ,

Shes kamioneten ose bej ndrrim me vetur

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Jan 21:00 ,

Ford fokus 2.o benzin

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 14:27 ,

Shitet busi

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 08:03 ,

Ford mamionet

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Dhj 18:37 ,

Kamionet ne shitje .po sa ardhur nga zvicra

100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Dhj 22:44 ,

Kamionet ford 2.5 dizell me dogan nga zvicra

100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Dhj 17:48 ,

Ford corier 1.8 dizell

400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Tet 20:08 ,

Shes fordin 1.3 Benzins

650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 15:06 ,

Ford Galaxy benzin

800 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Sht 22:45 ,

Ford pikap

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 20:33 ,

Ford connect 1.8 dizell

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Gush 20:29 ,

Kombi tranzit

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Gush 11:10 ,

Shitet kombi Ford

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 11:13 ,

FORD FOCUS 1.8 16V 2001

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 20:51 ,

Shitet ford transit

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Pri 08:21 ,

Ford 1.3

350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Pri 13:23 ,

Fort Tranzit 2.0 Dizell

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 21:08 ,

Shitet

2 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Pri 12:06 ,

Ford-transit

777 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 10:48 ,

Pikap ford

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 15:38 ,

Ford-transit

777 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 13:50 ,

Ford-transit

777 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 15:29 ,

Ford-transit

777 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 23:08 ,

Shiten 4 banfash per kombi ford sa po ardhen pre c

50 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Mar 16:57 ,

Ford-transit

777 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 12:30 ,

Ford-transit

777 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford | Rahovec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Vebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar "Unë pranoj" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione