Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ford

Aerostar , 57
B-Max , 24
Bronco , 17
Capri , 24
C-Max , 121
Cougar , 29
Courier , 397
Crown , 9
Econoline , 8
Econovan , 4
EcoSport , 24
Edge , 6
Escape , 21
Escort , 815
Excursion , 8
Explorer , 56
Express , 13
F 150 , 23
F 250 , 13
F 350 , 8
Fairlane , 3
Falcon , 1
Fiesta , 1772
Flex , 3
Focus , 1721
Fusion , 46
Galaxy , 250
Granada , 3
GT , 6
Ka , 386
Kuga , 81
Maverick , 43
Mercury , 1
Mondeo , 1059
Mustang , 24
Orion , 65
Probe , 29
Puma , 20
Ranger , 81
Raptor , 2
Scorpio , 30
Sierra , 139
S-Max , 33
Sportka , 1
Streetka , 18
Taunus , 26
Taurus , 7
Tourneo , 27
Transit , 1313
Windstar , 3
Sot 18:41 ,

Shesim Bandash 15””Per Ford

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 18:39 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:28 ,

Te gjitha pjeset per ford focus1.8 TDDI.TDCI

111 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:12 ,

Ford Focus C-Max 1.6Tdci 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:12 ,

Ford Focus C-Max 1.6TDCI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:51 ,

ford trasit 2.0 naft

4 700 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:47 Shitorja ,

Ford S-Max 2.0 TDCi

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:37 ,

Shes ford Mondeo 2.0tdci viti 2005 dhe boj ndrim

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:36 ,

FORD KUGA 2.0 TDCI 4x4 AUTOMATIK *dogan te paguar*

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:26 ,

Ford Galaxy 1.9 TDI (automatik)

3 599 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:22 ,

ford focus 1.8 tdci

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:21 ,

shes ford fiesta 1.6 dtci me dogan 2011

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:21 ,

shes ford fokus 2.0 tdci Automatik me dogan 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:21 ,

Ford Focus 1.8 TDCI-Diesel -10

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:09 ,

Ford Ka per pjes

250 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:03 ,

Ford sierra

900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:02 ,

Ford Connect 1.8tdci 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:46 ,

Ford Focus C-MAX 2.0 CDTi

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:11 ,

Ford Focus

2 333 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:06 ,

Shitet Kombi FORD Transit

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 16:01 ,

Ford focus 1.8 tdci viti 2005 bojm ndrrim

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:57 ,

Ford

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:56 ,

Ford tranzit 2.2 dizell - pa dogan - viti 2004

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:43 ,

Ford Mondeo 1.8 Dizell

2 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:37 ,

Fors Focus 1.6 Automatik

3 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:32 ,

FORD GRANADA

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 1980
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:31 ,

FORD MONDEO

7 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:20 ,

Ford fiesta 1.6 TDCi

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:56 ,

Ford C-Max 2.0 TDCI AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:53 ,

Ford Focus 1.8Tdi V.p2000 RKs

2 380 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:49 ,

Ford Tranzit 2.5 D

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:46 ,

Ford Fiesta Dizel

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:05 ,

Shes ford fiesten 1.1 benzin

370 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:00 ,

2.5dizell

1 599 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:59 ,

RENT A CAR - AUTOCENTER

15 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:59 ,

Ford transit 1.8tdci

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:50 ,

Rent-a-Car AutoCenter

15 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:04 ,

Ford Fiesta 1.3 Benzin RKS Viti 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:01 ,

FORD KUGA 2.0 TDCI 2011

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:50 ,

Shitet vetura ford 2.0

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:45 ,

Shitet Ford KA 1.3Benzin viti2000 RKS Full Extra

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:33 ,

Ford Grand C- Max 2.0 TDC AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:32 ,

Ford Fusion 1.4 Dizell 2012

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:30 ,

FORD FIESTA 1.4 Benzin AUTOMATIK 52.278 mij KM

Viti: 2009
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 12:29 ,

FORD FIESTA 2014 -AUTOMATIK- 130 MI KM

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:28 ,

FORD FOKUS 1.6 DIZELL 2009 SHUM I RUJTUN

4 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:22 ,

Ford Courier viti 2000 1.8 Dizel

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:18 ,

FORD FOCUS 1.9 TDCI

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim