Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ford

Aerostar , 47
B-Max , 16
Bronco , 12
Capri , 12
C-Max , 77
Cougar , 21
Courier , 354
Crown , 7
Econoline , 8
Econovan , 3
EcoSport , 21
Edge , 3
Escape , 17
Escort , 750
Excursion , 4
Explorer , 39
Express , 11
F 150 , 17
F 250 , 11
F 350 , 6
Fairlane , 2
Falcon , 1
Fiesta , 1399
Flex , 2
Focus , 1110
Fusion , 25
Galaxy , 121
Granada , 1
GT , 4
Ka , 259
Kuga , 37
Maverick , 27
Mercury , 1
Mondeo , 664
Mustang , 5
Orion , 62
Probe , 23
Puma , 8
Ranger , 57
Raptor , 2
Scorpio , 29
Sierra , 136
S-Max , 9
Sportka , 1
Streetka , 14
Taunus , 22
Taurus , 5
Tourneo , 9
Transit , 770
Windstar , 2
Sot 13:51 ,

Ford Ka per pjes

270 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:49 ,

Ford Escort

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:49 ,

Shes Ford Escort

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:46 ,

Ford

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:44 ,

Shitet Kamioneta Dizell i Regjistruar RKS

1 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 ,

RENT A CAR - AUTOCENTER

15 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:21 ,

Shes ford Mondeo 2.0tdci viti 2005 dhe boj ndrim

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:49 ,

Ford Fusion 1.4 Dizell 2012

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:47 ,

shes ford fiesta 1.4 tdci viti 2006 rks

3 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:32 ,

Jv.Muzika.40.Euro.

29 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:28 ,

Fors Focus 1.6 Automatik

3 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:00 ,

Kompleti seti per Ford Focus 1.8 tdci

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:54 ,

Ford Kuga 2.0 CDTI

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:22 ,

Ford ka 1.2

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:12 ,

FORD MONDEO 2.0TDDI 6MUJ RKS klimatronik

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:08 ,

Shes ford focus 1.8 tdci viti 2005 bojm ndrrim

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:45 Shitorja ,

Ford Evereset XLT 2.5 Turbo Dizell 4x4 7 Ulse

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:42 ,

Shitet 3.5 bezin

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:31 ,

Shitet Ford KA 1.3Benzin viti2000 RKS Full Extra

799 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:16 ,

Ford Fiesta 1.3 Benzin RKS Viti 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:09 ,

Ford 1.6 benzin automatic 2010 rks i par n kosov

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:03 ,

Ford 1.4 benzin

500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:43 ,

Ford Fiesta 1.4 dizell viti prodhimit 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:22 ,

Ford fusion 1.4 dizel

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:19 ,

Focus 1.8 TDI,Rks 28.06.2020,Ndrrim i mundshëm....

2 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:16 ,

Ford Fiesta 2013, benzin 1.2,ne gjendej fantastike

5 500 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:14 ,

Ford Fiesta dizel

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:59 ,

SHES KOMBI FORD 2.5 TDI RKS

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 ,

SHES KOMBIN FORD 2.5 TDI RKS

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:58 ,

SHES KOMBI FORD 2.5 TDI RKS

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:11 ,

OPEL ASTRA H 1.8 BENZIN 2005 AUTOMATIK RKS SERVISI

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:52 ,

Ford Connect 1.8 disel viti 2004

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:52 ,

Ford sierra

900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:58 ,

Ford galaxy 2.0 dizel per 7 persona 2013

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:36 ,

Gfgh

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:13 ,

Ford focus 1.8dizel viti 2006 Rks-mundsi ndrrimi

3 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:07 ,

Ford Focus C-Max 1.6TDCI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:06 ,

Ford Focus C-Max 1.6Tdci 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:19 ,

Ford galaxy

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:46 ,

FORD FIESTA 1.4 Benzin AUTOMATIK 52.278 mij KM

Viti: 2009
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 21:29 ,

Ford

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:28 ,

FORD FIESTA 1.4 Benzin 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:32 ,

shes ford ka 1.3 benxin vp2004

1 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:10 ,

Te gjitha pjeset per ford focus1.8 TDDI.TDCI

111 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:25 ,

Ford fuesta 1.3 me zinxjir me marveshje

1 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:14 ,

Ford Focus 1.6 Dizel

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:45 ,

Shesim Bandash 15””Per Ford

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Në fillim