Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ford

Charmant , 1
Aerostar , 59
B-Max , 25
Bronco , 16
Capri , 26
C-Max , 120
Cougar , 29
Courier , 401
Crown , 12
Econoline , 8
Econovan , 4
EcoSport , 24
Edge , 7
Escape , 21
Escort , 829
Excursion , 9
Explorer , 59
Express , 13
F 150 , 24
F 250 , 13
F 350 , 7
Fairlane , 3
Falcon , 1
Fiesta , 1830
Flex , 3
Focus , 1760
Fusion , 45
Galaxy , 250
Granada , 3
GT , 6
Ka , 397
Kuga , 72
Maverick , 44
Mercury , 2
Mondeo , 1077
Mustang , 23
Orion , 65
Probe , 28
Puma , 21
Ranger , 94
Raptor , 3
Scorpio , 30
Sierra , 138
S-Max , 35
Sportka , 1
Streetka , 18
Taunus , 26
Taurus , 7
Tourneo , 29
Transit , 1358
Windstar , 3
Sot 12:40
Linku:
,

SHITET FORD FIESTA

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 15:06
Linku:
,

Ford fiesta disel

7 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 08:36
Linku:
,

Ford Focus 1,6 16V

1 190 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 19:43 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:37 ,

SHITET FORD FIESTA 2011 E SAPO DOGANUAR 5500euro

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:28 ,

Ford tranzit 2.2 dizell - pa dogan - viti 2004

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:26 ,

Ford Transit

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:15 ,

Fors Focus 1.6 Automatik

3 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:51 ,

Ford Fiesta 1.4 Diesel, viti 2010

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:45 ,

PIKAP FORD TRANSIT CONNECT MAXI RKS KLIM AC FULL

2 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:39 Shitorja ,

Ford Fiesta 1.6 Tdci Viti 2011 Me Dogan

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:34 ,

Shes ford Mondeo 2.0tdci viti 2005 dhe boj ndrim

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:24 ,

Shitet Fordi

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:54 ,

Ford Fiesta

5 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 17:47 ,

shes Ford focus deri ne muajin nentor ka regji

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:34 ,

SHITET FORD ESCORT 1.3 BENZIN RKS - 87

490 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:21 ,

Shitet per pjes

170 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:20 ,

Ford Fiesta 1.6 TDI

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:18 ,

Ford Focus 1.6 full extra 2011

3 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:26 ,

SHITET FORD FOCUS 1.8 DIZEL PA DOGAN

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:17 ,

Ford focus c-max 2005

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:12 ,

FORD RANGER 2.5 TURBO DISEL 165997KM RKS 1VIT 4X4

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:11 ,

Ford c-max 1.6 diesel.automatik tdci

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:06 ,

Ford Fiesta 2013, benzin 1.2,ne gjendej fantastike

4 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:55 ,

Te gjitha pjeset per ford focus1.8 TDDI.TDCI

111 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:46 ,

Ford C-Max 2005 1.6Tdci

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:33 ,

Ford

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:33 ,

Ford conect

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:29 ,

Ford connect me klim RKS 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:21 ,

Ford ka 1.3B RKS

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:21 Shitorja ,

SHES FORD COURIER 1.8 NAFTË

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:06
Linku:
,

Ford fiesta disel

7 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 15:03 ,

Besniki

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:48 ,

Rent a car PRIME

15 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 14:39 ,

Ford Fiesta 1.5 Diesel Manual 2014

7 850 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:18 ,

Ford Focus 1.5 Diesel Manual 2017

8 450 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:00 ,

Urgjent -Ford Fiesta 1.4 Dizell

1 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:57 ,

Ford Focus 1.5 Diesel Manual 2015

8 650 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:48 ,

Ford Fiesta 1.6 CDTI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:21 ,

Ford fiesta 1.4Tdci viti 2003

2 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:15 ,

FORD FIESTA

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:11 ,

Ford fiesta

470 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:05 ,

FORD FOKUS 1.6 DIZELL 2009 SHUM I RUJTUN

4 550 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:00 ,

FORD FIESTA 2014 -AUTOMATIK- 130 MI KM

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:55 ,

Ford fiesta 1.6 TDCi

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:40
Linku:
,

SHITET FORD FIESTA

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 12:39 ,

Rent a car PRIME

15 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 12:18 ,

Shitet Ford Ranger i ardhur nga Zvicra

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim