Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | GMC | Acadia

21 Maj 19:54 ,

golf 2

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Dhj 20:29 ,

shes gollfin

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Tet 17:39 ,

Golf2 Tdi tiptop

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Tet 21:37 ,

Fellne

130 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Sht 01:12 ,

Shitet kamioni DAF

32 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Sht 00:09 ,

Kamioni DAF

32 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Korr 00:08 ,

Golf 5

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Jan 18:11 ,

Shitet vetura opel aster 1.7 tdi

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Nën 15:23 ,

Shitet

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Mar 00:32 ,

GMC Amerikane

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Jan 22:18 ,

Shitet kombi

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
10 Jan 18:31 ,

Shes fellnet me gjith pllaka e me sharaf urgjend

250 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Jan 20:02 ,

golf2

1 800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Dhj 11:35 ,

GMC

18 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Dhj 13:53 ,

Golf 5

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
20 Nën 19:51 ,

Golf 2 sport

1 800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Tet 09:13 ,

GMC. 350benzin automatik 7 ulse

3 900 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Mar 14:56 ,

Golf 2

1 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Sht 08:59 ,

GMC Acadia -07

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim