Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | GMC | Envoy

27 Gush 22:36 ,

shitet Gjipi rks

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Tet 22:15 ,

Golf 2

500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Pri 17:55 ,

Mercedez-Benz

29 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Shk 17:54 ,

Lt 35

2 600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Tet 15:35 ,

Shes Gjipin pa dokumenta

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Shk 20:20 ,

VW Golf 2 -86

2 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Nën 14:59 ,

Golf 5

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim